Home

Zajęcia z tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży

W okresie ferii zimowych w naszej szkole zorganizowane zostały dwutygodniowe zajęcia z tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży. Zajęcia poprowadzone zostały przez instruktora Krośnieńskiego Towarzystwa Tenisowego.

Więcej…

 

Dzień Babci i Dziadzia w Zespole Szkół w Korczynie

Styczeń jest zazwyczaj mroźny, ale w naszych sercach robi się ciepło, pojawiają się pozytywne emocje, uczucia wdzięczności, miłości i szacunku, bowiem właśnie w tym miesiącu obchodzą swoje święto seniorzy – Babcie i Dziadkowie. W Zespole Szkół w Korczynie Dzień Babci i Dziadzia stał się tradycją wpisaną w repertuar imprez szkolnych. W tym roku spotkania z seniorami i jasełka dla nich przygotowały klasy: I b, II a, II b, II c i III a.

Więcej…

 

Wolontariusze z Zespołu Szkół w Korczynie aktywni na rzecz WOŚP

W bieżącym roku podczas 23 finału WOŚP zbierała fundusze na rzecz podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Korczynie aktywnie zaangażowali się w kolejną akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna pomoc ze strony młodzieży i kadry ZS w Korczynie miała charakter wielopłaszczyznowy. Pierwszą inicjatywą była dyskoteka andrzejkowa dla gimnazjalistów połączona ze zbiórką pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Uczniowski, nauczycielki: Ewa Sikora, Jolanta Michalik-Kozioł i wychowawcy klas gimnazjalnych.

Więcej…

 

Uczniowie Zespołu Szkół w Korczynie na wycieczce edukacyjnej w Warszawie

W dniach 13 i 14 stycznia 2015 roku grupa 47 gimnazjalistów z Zespołu Szkół w Korczynie wyjechała na wycieczkę do Warszawy. Opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele: Alicja Korona, Grażyna Wącław, Jerzy Prajzner, Ewa Sikora, Jolanta Michalik-Kozioł.

Więcej…

 

Strona 3 z 53

Polecamy