Home

Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym

W dniu 26 lipca 2014, nad zalewem w Kryspinowie k/Krakowa odbył się XXV Jubileuszowy Krakowski Maraton Pływacki. Była to impreza towarzysząca II Mistrzostw Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych. Rywalizacja przebiegała na 4 dystansach, które organizator – Małopolski Okręgowy Związek Pływacki, wyznaczył na trasie II Mistrzostw Polski w Pływaniu Długodystansowym.

 

Więcej…

 

Wyniki rekrutacji w ramach projektu „Akademia rozwoju talentów w Szkole Podstawowej w Korczynie”

Poniżej zamieszczone zostały wyniki naboru do projektu.

Jednocześnie informujemy, iż w dniu 16 października o godzinie 16.30, w stołówce szkolnej, odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci zakwalifikowanych do projektu.

Więcej…

 

„ Był taki wrzesień…”

Wrzesień – to czas refleksji i zadumy w życiu naszego narodu, w życiu każdego Polaka. Wracamy bowiem myślami do tych tragicznych chwil, kiedy na naszą ziemię zdradziecko napadł wróg.

W dniu 18 września 2014 roku, w 75 rocznicę tragicznych wydarzeń wrześniowych napaści Niemiec i Związku Sowieckiego na Polskę, społeczność szkolna Zespołu Szkół w Korczynie brała udział w akademii upamiętniającej tamte dni. Była to wspaniała lekcja przybliżająca historię Polski, naszej miejscowości – Korczyny oraz okazja do zademonstrowania lokalnego patriotyzmu. Akademię przygotowali uczniowie gimnazjum pod kierunkiem nauczycieli: Jacka Zycha , Piotra Polakowskiego, Andrzeja Flisa i Wojciecha Świdra.

Więcej…

 

MIESZKAŃCY WYSP ZIELONEGO PRZYLĄDKA W ZESPOLE SZKÓŁ W KORCZYNIE

29 sierpnia w Zespole Szkół w Korczynie odbyło się spotkanie uczniów naszej Szkoły z gośćmi z Wysp Zielonego Przylądka. Była to znakomita okazja aby móc cieszyć się radością polsko – afrykańską poprzez wspólny śpiew, taniec, zabawę.

Więcej…

 

Strona 8 z 53

Polecamy