Home

KONKURS BOŻONARODZENIOWY ORAZ AKCJA ŚWIĄTECZNA PACZKA

W okresie przedświątecznym uczniowie Zespołu Szkół w Korczynie chętnie wzięli udział w organizowanym corocznie przez Samorząd Uczniowski KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY.

Spośród dwudziestu prac zgłoszonych do konkursu jury wybrało 3 najpiękniejsze. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce: Rafał Śnieżek, kl. II c

II miejsce: Paula Paradysz, kl. I c

III miejsce: Dominika Limberger, kl. III b

Więcej…

 

Gimnazjaliści z Korczyny w roli św. Mikołaja

Wzorem lat ubiegłych w dniu 5 grudnia 2014 r. na oddział dziecięcy krośnieńskiego szpitala zawitał św. Mikołaj. Wizytę Mikołaja przygotowali gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Korczynie pod kierunkiem nauczycieli: Andrzeja Flisa i Edwarda Wołczańskiego.

Więcej…

 

Dobry występ drużyn Zespołu Szkół w Korczynie w zawodach w badmintonie.

W dniach 20 i 25 listopada 2014 r. w Szkole Podstawowej w Czaszynie rozegrano Zawody Półfinału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Wśród kilkunastu zgłoszonych szkół na korcie stanęła również czwórka uczniów naszej szkoły w składzie Anna Szczurek, Aleksandra Prajsnar, Kacper Prajzner i Wiktor Wierdak.

Więcej…

 

WOŚP w Zespole Szkół w Korczynie

25 listopada 2014 r. w Zespole Szkół w Korczynie odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla gimnazjalistów połączona ze zbiórką pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Uczniowski, nauczycielki: Ewa Sikora, Jolanta Michalik-Kozioł i wychowawcy klas gimnazjalnych.

Więcej…

 

Strona 5 z 53

Polecamy