Home

Spotkanie z s. Alicją Kmon – misjonarką z RPA

W Zespole Szkół w Korczynie 16 czerwca 2014 roku gościła s. Alicja Kmon – misjonarka z RPA. Siostra spotkała się z najmłodszymi uczniami naszej szkoły, by opowiedzieć o życiu i pracy misyjnej Sióstr Służebniczek w Afryce. Siostra Alicja obecnie pracuje w Johannesburgu, gdzie prowadzi przedszkole dla dzieci z różnych narodowości.

Więcej…

 

Sukces gimnazjalistów z ZS w Korczynie w I Memoriale im. Marii Stahl

6 czerwca 2014 w Zespole Szkół nr 5 w Krośnie odbył się I Memoriał Sportowo - Obronny im. Marii Stahl. W zawodach udział wzięło 8 drużyn gimnazjalistów z Krosna i powiatu krośnieńskiego.

Więcej…

 

Sukcesy wokalne uczniów Zespołu Szkół w Korczynie

30 maja 2014 r. w Zespole Szkół w Korczynie odbył się Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, w którym wzięło udział 13 solistów i 4 zespoły. Dyrektor Zespołu Szkół w Korczynie - Pan Artur Stodolak – rozpoczął wokalne zmagania swoim przemówieniem, jak również wręczył uroczyście nagrody wszystkim wykonawcom. Największym zainteresowaniem cieszyły się piosenki w języku angielskim.

Więcej…

 

Festyn Rodzinny w Zespole Szkół w Korczynie

W niedzielę – 1. czerwca o godzinie 14.00 – na terenie obiektów korczyńskiej szkoły zrobiło się wesoło, gwarno i kolorowo, ponieważ tego dnia Zespół Szkół w Korczynie oraz Wójt Gminy Korczyna zorganizowali dla lokalnej społeczności imprezę z okazji Dnia Dziecka.

Festyn otworzył dyrektor – p. Artur Stodolak – przedstawiając liczne atrakcje oraz zapraszając do wspólnej zabawy.

Więcej…

 

Strona 10 z 53

Polecamy