Home

Wycieczka trzecioklasistów – Tarnowskie Góry i Zator

W dniach 23, 24 maja br. uczniowie klas III a i III b Gimnazjum w Korczynie wyjechali na wycieczkę do Tarnowskich Gór i Zatoru, zorganizowaną przez Alicję Koronę i Grażynę Wącław.

Więcej…

 

Gratulujemy Julce

Julia Zych z klasy II f zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym „Zostań projektantem banknotu z przyszłości” organizowanym przez PKO BP w Krośnie. W zmaganiach wzięło udział 114 uczniów z 14 szkół  powiatu krośnieńskiego.

Więcej…

 

* XXI wiek bez uzależnień

O współpracy SOSW w Krośnie z korczyńskim gimnazjum.

Wiosenne spotkania integracyjne z uczniami z Gimnazjum w Korczynie na stałe wpisane są w Roczny Kalendarz Imprez w Internacie SOSW oraz ZS w Korczynie. To już tradycja, że kiedy wiosną przyroda budzi się do życia, na terenie SOSW w Krośnie – Turaszówce odbywają się spotkania obu zaprzyjaźnionych szkół. W tym roku mija 15 lat naszych spotkań. W majowe popołudnie zawitała do nas grupa młodzieży wraz z opiekunami: koordynatorem spotkań p. Jolantą Michalik-Kozioł oraz p. Agatą Gazdą i p. Magdaleną Koroną.

Więcej…

 

Matka Ziemia oczami naszych uczniów

Z okazji Dnia Ziemi (23 kwietnia) w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny. Organizatorem był Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej. Udział wzięło wielu uzdolnionych uczniów.

Więcej…

 

Strona 6 z 80

Polecamy