Home

Otwarcie strzelnicy sportowej w Zespole Szkół w Korczynie

W piątek 29 kwietnia 2011r. w Zespole Szkół w Korczynie odbył się I turniej strzelecki dla gimnazjalistów o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Korczynie z okazji otwarcia strzelnicy sportowej. W pomieszczeniu po byłym magazynie przygotowano 5 stanowisk do strzelania z broni pneumatycznej.

Więcej…

 

* Pasowanie na czytelnika w bibliotece Zespołu Szkół w Korczynie

Po opanowaniu przez pierwszoklasistów trudnej sztuki czytania postanowiono, że zostaną oni przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Aby temu wydarzeniu nadać uroczysty charakter, dnia 31 marca br. w bibliotece Zespołu Szkół w Korczynie, odbyła się ceremonia pasowania uczniów klasy I na czytelników.

Więcej…

 

Korczyna zakwitła NADZIEJĄ

17 kwietnia, w Niedzielę Palmową w Korczynie ?zakwitły  Pola Nadziei?. Społeczność lokalna po raz pierwszy włączyła się do ogólnoświatowej akcji, której celem jest szerzenie idei hospicyjnej, a także pozyskanie środków finansowych na opiekę nad chorymi w ostatnim okresie ich życia.

Więcej…

 

I Powiatowy Konkurs Polskiej Pieśni Religijnej

W dniu 28 kwietnia (czwartek) w naszej szkole odbędą się przesłuchania uczestników I Powiatowego Konkursu Polskiej Pieśni Religijnej "Śpiewajmy Świętym" organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Krośnie, Zespół Szkól w Korczynie i Prafię w Korczynie.

Więcej…

 

Strona 78 z 80

Polecamy