Home

25-lecie Szkoły w Korczynie

Czas jest bramą, przez którą przyszłość odchodzi w przeszłość.
Leonardo da Vinc
i

Uroczystość obchodów dwudziestopięciolecia Szkoły w Korczynie połączona z Dniem Edukacji Narodowej odbyła się 13 października 2011 roku. Organizatorem przedsięwzięcia był dyrektor Zespołu Szkół w Korczynie. O godzinie 11.00 w Sanktuarium Św. Bpa Józefa Pelczara w Korczynie ks. proboszcz Edward Sznaj odprawił z tej okazji uroczystą Mszę św.

Więcej…

 

Wizyta uczniów z Zespołu Szkół w Korczynie na Słowacji w Stropkowie

Siódmego października 2011 roku 40 uczniów z ZS w Korczynie wraz z dyrektorem Arturem Stodolakiem i opiekunami odwiedziło Zakladną Skolę Mlynską w Stropkowie na Słowacji. Podczas spotkania nasi uczniowie mieli możliwość zwiedzenia szkoły, klas lekcyjnych, obejrzenia książek i zeszytów słowackich rówieśników.

Więcej…

 

Drugoklasiści w telewizji

12 października 2011 r klasa II a pod opieką wychowawczyni p. Barbary Jurczyk pojechała na wycieczkę do Rzeszowa. Pierwszym punktem wyprawy była wizyta w TVP Rzeszów.

Więcej…

 

Ciekawe spotkania ...

We wrześniu klasy II a, II b i III a uczestniczyły w spotkaniu z korczyńskim rzeźbiarzem - amatorem panem Janem Stachyrakiem. Wystawę jego ?dłubanek? zorganizowała Biblioteka Gminna w Korczynie.

Więcej…

 

Strona 74 z 80

Polecamy