Home

Pasowanie na ucznia

W dniu 17 listopada 2011r. w Szkole Podstawowej im A. Fredry w Korczynie odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Wszystkich powitał dyrektor  Artur Stodolak, który życzył pierwszakom dużo sukcesów i wspaniałych chwil podczas nauki w szkole. Wychowawcom życzył wytrwałości i cierpliwości w trudnym dziele kształcenia. Ksiądz proboszcz Edward Sznaj pobłogosławił uczniów i wspólnie z wszystkimi odmówił modlitwę, prosząc o Bożą opiekę na lata nauki.

Więcej…

 

Wychowankowie SOSW w Zespole Szkół w Korczynie

TO JUŻ 10 LAT
Dnia 18.11.2011r. dwudziestoosobowa grupa wychowanków internatu Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Turaszówce przybyła, wraz z opiekunami, do Zespołu Szkół w Korczynie. Goście zostali powitani przez pana dyrektora Artura Stodolaka, nauczycieli ZS- Jolantę Michalik- Kozioł, Magdalenę Koronę oraz uczniów Gimnazjum. Spotkanie zostało zainicjowane przez pana dyrektora, który powitał gości i wyraził zadowolenie z kontynuowanej już 10 lat  tradycji współpracy z SOSW. Kolejno nastąpiła prezentacja programu artystycznego, przygotowanego przez uczniów Gimnazjum, obejmującego m.in. scenkę antyalkoholową oraz liczne konkursy.

Więcej…

 

Sukcesy wokalne uczennic Zespołu Szkół w Korczynie

18 listopada br odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej Dukla 2011, którego organizatorem był Ośrodek Kultury w Dukli, a patronat honorowy objęło Starostwo Powiatowe w Krośnie i Urząd Gminy Dukla.

Więcej…

 

93 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

10 listopada w Zespole Szkół w Korczynie odbyła się akademia z okazji 93 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość upamiętniająca ten niezwykle ważny fakt historyczny była wyrazem hołdu dla tych, którzy słowem i czynem walczyli o wolna Ojczyznę i wprowadzili ją do grona suwerennych państw.

Więcej…

 

Strona 72 z 80

Polecamy