Home

Zawody badmintona w Korczynie

W dniach 24-25 listopada 2011r na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Korczynie po raz kolejny rozegrane zostały półfinały wojewódzkie gimnazjady w badmintonie dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny walczyły ze zmiennym szczęściem. Dziewczyny w gronie 13 zespołów zajęły w ogólnej klasyfikacji 7 miejsce. W rozegranych meczach grupowych przegrały z G 5 Ropczyce 3-0, G Iwonicz 3-0 i pokonały na koniec G 4 Krosno 3-2. Naszą szkołę reprezentowały: Katarzyna Gonet i Barbara Grec uczennice klasy IIa.

Więcej…

 

Uczniowie Zespołu Szkół w Korczynie w roli św. Mikołaja

Wzorem lat ubiegłych w dniu 7 grudnia 2011r. na oddział dziecięcy krośnieńskiego szpitala zawitał św. Mikołaj. Wizytę Mikołaja przygotowali uczniowie  zrzeszeni w Szkolnym Kole PCK działającym przy Zespole Szkół w Korczynie.

Więcej…

 

Witamy Świętego Mikołaja!

Wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekują nadejścia 6 grudnia. Każde z nich marzy o prezentach, które znajdą pod poduszką. W szkole młodsze klasy przygotowują się do wizyty tego wyjątkowego gościa, ucząc się wierszyków i piosenek. Dekorują sale lekcyjne pięknymi ozdobami. Od samego rana, podekscytowane, czekają...

Więcej…

 

Andrzejki w klasach młodszych

?Na świętego Andrzeja błyska pannom nadzieja?. Tak mówi stare polskie przysłowie, gdyż wigilia św. Andrzeja, przypadająca 29 listopada, to tradycyjny wieczór wróżb. Ten zwyczaj ludowy przekazywany z pokolenia na pokolenie wciąż nie traci na popularności.

Więcej…

 

Strona 71 z 80

Polecamy