Home

Wigilie klasowe

W ostatnim tygodniu nauki przed przerwą świąteczną, w naszej szkole organizowane są klasowe wigilie. Szczególnie uroczyście przebiegają one w klasach młodszych I-III. W salach lekcyjnych pojawiają się choinki, ławki zamieniają się w jeden ogromny stół, przy którym w wyjątkowej, świątecznej atmosferze zasiadają uczniowie z wychowawcami.

Więcej…

 

Jasełka - W drodze do Betlejem

Bliskość świąt Bożego Narodzenia wprowadza każdego z nas w wyjątkowy nastrój. Atmosfera radości, miłości, pokoju, ciepła rodzinnego i wspólnego kolędowania ? to tylko niektóre aspekty towarzyszące tym wyjątkowym świętom. Dla wierzących w Chrystusa jest to czas szczególny, czas ogromnej łaski od Boga.

Więcej…

 

?Aniołkowa? wystawa

Przed świętami Bożego Narodzenia na głównym korytarzu szkolnym pojawiła się ciekawa wystawa pt. ?Mój Anioł Stróż?. Dekoracja przygotowana została przez nauczyciela plastyki Wojciecha Świdra. Zagościły na niej anioły i aniołki wykonane różnymi technikami przez uczniów Zespołu Szkół w Korczynie.

Więcej…

 

Spotkanie wigilijne w Zespole Szkół w Korczynie

Dnia 20 grudnia odbyło się w Zespole Szkół w Korczynie spotkanie wigilijne. Dyrektor szkoły, Artur Stodolak przypomniał wszystkim znaczenie świąt Bożego Narodzenia i ich wpływu na nasze życie. Ksiądz prałat Edward Sznaj zmówił okolicznościową modlitwę i poświęcił przygotowane opłatki, którymi podzielono się składając świąteczne życzenia.

Więcej…

 

Strona 70 z 80

Polecamy