HomeKonkursy i zawody

konkursy i zawody

Sukces gimnazjalistów z ZS w Korczynie w I Memoriale im. Marii Stahl

6 czerwca 2014 w Zespole Szkół nr 5 w Krośnie odbył się I Memoriał Sportowo - Obronny im. Marii Stahl. W zawodach udział wzięło 8 drużyn gimnazjalistów z Krosna i powiatu krośnieńskiego.

Więcej…

 

VIII Gminny Konkurs „ MATEMATYCZNY CZAR PAR” w Zespole Szkół w Korczynie

Dnia 29 marca br w Zespole Szkół w Korczynie odbył się VIII Gminny Konkurs „ Matematyczny Czar Par”. Jak co roku uczniowie ze szkół w Komborni, Krasnej i Korczyny zmagali się z matematycznymi zadaniami. Były one rozwiązywane na pięciu stanowiskach: zadania tekstowe, matematyka zegara i kalendarza, zadania żarciki, w zdrowym ciele zdrowy duch i głowołamacze.

Po otwarciu konkursu przez dyrektora Zespołu Szkół w Korczynie Artura Stodolaka, uczniowie Szkoły Podstawowej w Korczynie, pod opieką polonistki Anny Trzemżalskiej, przedstawili scenkę o tematyce antyalkoholowej.

Więcej…

 

Sukces Szkoły Podstawowej w Korczynie w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt

12 marca 2014 roku w Zespole Szkół w Bukowsku odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. W turnieju brało udział 9 najlepszych zespołów Podkarpacia wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Zespoły zostały rozlosowane do trzech grup, z których zwycięzca awansował do strefy medalowej.

Więcej…

 

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Korczyna

Po raz XV w obiektach sportowych Zespołu Szkół w Korczynie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Korczyna. W rozgrywkach udział wzięło 5 drużyn reprezentujących gimnazja z terenu gminy, w tym 2 drużyny z gimnazjum w Korczynie.

Więcej…

 

Strona 3 z 8

Polecamy