HomeKonkursy i zawody

konkursy i zawody

Konkurs Twórczości Księdza Jana Twardowskiego

18 stycznia przeżywaliśmy już 6 rocznicę śp. Ks. Jana Twardowskiego. Już od trzech lat ten dzień w naszej szkole obchodzony jest uroczyście poprzez Konkurs Twórczości Księdza Jana. W tym roku Konkurs odbył się po tytułem "Na drodze do Boga". W konkursie wzięło udział 38 UCZNIÓW wraz 36 OPIEKUNAMI, KTÓRZY PRZYJECHALI DO NASZEJ SZKOŁY Z 29 MIEJSCOWŚCI: Targowiska, Miejsce Piastowe, Jedlicze, Równe, Jaszczew, Zręcin, Lubatowa, Iwonicz Zdrój, Sieniawa, Węglówka, Korczyna, Jasienica Rosielna, Wola Jasienicka, Przybówka, Rymanów, Krosno, Krościenko Wyżne, Jaśliska, Rogi, Głowienka, Dobieszyn, Widacz, Świerzowa Polska, Kobylany, Żarnowiec, Wrocanka, Posada Górna,  Czarnorzeki , Łężany.

Więcej…

 

Podsumowanie wyników konkursów przedmiotowych

Wyniki uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum uzyskane w pierwszym półroczu roku szkolnego 2011/2012 w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Wyniki uzyskane przez uczniów gimnazjum (kliknij...)

wyniki uzyskane przez uczniów szkoły podstawowej (kliknij...)

 

Zawody badmintona w Korczynie

W dniach 24-25 listopada 2011r na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Korczynie po raz kolejny rozegrane zostały półfinały wojewódzkie gimnazjady w badmintonie dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny walczyły ze zmiennym szczęściem. Dziewczyny w gronie 13 zespołów zajęły w ogólnej klasyfikacji 7 miejsce. W rozegranych meczach grupowych przegrały z G 5 Ropczyce 3-0, G Iwonicz 3-0 i pokonały na koniec G 4 Krosno 3-2. Naszą szkołę reprezentowały: Katarzyna Gonet i Barbara Grec uczennice klasy IIa.

Więcej…

 

Sukcesy wokalne uczennic Zespołu Szkół w Korczynie

18 listopada br odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej Dukla 2011, którego organizatorem był Ośrodek Kultury w Dukli, a patronat honorowy objęło Starostwo Powiatowe w Krośnie i Urząd Gminy Dukla.

Więcej…

 

Strona 7 z 8

Polecamy