HomeKonkursy i zawody

konkursy i zawody

Konkursy fotograficzne i plastyczne

Młodzież Zespołu Szkół  - Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Informatycznego w Korczynie chcąca uczestniczyć w konkursach artystycznych proszona jest o zapoznanie się z następującymi stronami:

Więcej…

 

Konkurs Fotograficzny !!!

W dniu 9 marca 2012r. odbyło się wręczenie dyplomów i nagród w Domu Kultury "Pogórze" w Krakowie. Kamil Faliszek z klasy Ia Liceum Ogólnokształcącego został laureatem 1 miejsca. Natomiast Piotr Prach - również uczeń Liceum Ogólnokształcącego otrzymał 2 miejsce. Wyżej wymienieni uczniowie reprezentowali Zespół Szkół w Korczynie. Opiekunem szkolnym był mgr Wiesaw Pyzia.

 

Nic dwa razy ? ? konkurs recytatorski poezji Wisławy Szymborskiej

22 marca 2012 roku w Zespole Szkół w Korczynie odbył się pierwszy konkurs recytatorski poezji Wisławy Szymborskiej ?Nic dwa razy ?? organizowany przez bibliotekę szkolną. W zmaganiach wzięło udział 23 uczniów. Uczestnicy prezentowali się w dwóch kategoriach wiekowych ? szkoła podstawowa i gimnazjum.

Więcej…

 

Damian Kuźnar laureatem konkursu fizycznego

W dniu 14 stycznia br. odbył się w Rzeszowie finał konkursu przedmiotowego z fizyki dla gimnazjalistów organizowany przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Po zmaganiach na etapie szkolnym i powiatowym do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 84 uczniów z całego województwa podkarpackiego. Z Gimnazjum w Korczynie w tej grupie znalazły się dwie osoby Damian Kuźnar z kl. IIIa oraz Mikołaj Wojewoda z kl. IIIc.

Więcej…

 

Strona 6 z 8

Polecamy