HomeKonkursy i zawody

konkursy i zawody

Pierwszy sukces krajoznawczo-turysztyczny

12 marca 2014r odbyła się IV edycja Powiatowego Konkursu " Powiat Krośnieński moją małą Ojczyzną " W konkursie wzięło udział 8 drużyn gimnazjalnych i 4 ponadgimnazjalne.Rywalizacja konkursowa składała się z 3 części - najpierw uczniowie rozwiązywali test 30 pytań, w drugiej części odpowiadali na stawiane im pytania, a w finale lokalizowali miejsca na mapie powiatu krośnieńskiego.

Więcej…

 

Hokej po korczyńsku

Bardzo dobrze wypadły nasze drużyny na Powiatowych Igrzyskach Młodzież Szkolnej w unihokeju , które odbyły się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Korczynie.W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjne były gospodynie turnieju, uczennice Szkoły Podstawowej z Korczyny. W czterech rozegranych meczach odniosły trzy zwycięstwa oraz jeden remis zdobywając przy tym 10 bramek nie tracąc ani jednej.

Więcej…

 

Sukces literacki gimnazjalistki

Dnia 20 października w ZSP w Kopytowej podczas uroczystych obchodów IV Powiatowego Dnia Papieskiego organizatorzy ogłosili wyniki IV Powiatowego Konkursu Literackiego  o Bł. Janie Pawle II. Jedna z naszych gimnazjalistek Agata Trznadel, uczennica klasy III b podbiła serca jury pracą zatytułowaną „Papież, który pozostał człowiekiem”, zajmując II miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Hubert Wierdak znów biega, startuje i odnosi sukcesy.

Na wstępie krótka notka dla tych, którzy go nie znają: Hubert Wierdak jest nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Korczynie. Mieszka z rodziną ? żona i dwóch synów w Korczynie. Wielką pasją jego życia jest już od dawna bieganie. Długo musiałem go przekonywać do współpracy i zgody na pisanie tego tekstu, bo to niezwykle skromny facet. (Dzięki Hubert, że się zgodziłeś).

Więcej…

 

Strona 4 z 8

Polecamy