HomeKonkursy i zawody

konkursy i zawody

Konkurs różańcowy

Październik to miesiąc, w którym uczniowie klas II i III zgodnie już z wieloletnią tradycją biorą udział wraz ze swoimi rodzicami w konkursie na wykonanie paciorków różańca z różnorodnych materiałów. Różańce wykonane przez uczniów z roku na rok są coraz to piękniejsze, coraz to bardziej pomysłowe.

Więcej…

 

SUKCES RECYTATORSKI ANGELIKI

W dniach 21-23 października br. odbyła się XX już edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Współczesnej Autorstwa Bronisławy Betlej. Uczniowie ZS w Korczynie jak zwykle chętnie uczestniczyli w zmaganiach poetyckich. Wyzwanie podjęły:

  • Katarzyna Gierlach z klasy I a,
  • Natalia Kowalczyk z klasy I b,
  • Antonina Zając z klasy II b,
  • Anna Paradysz z klasy II b,
  • Weronika Pelczar z klasy II b,
  • Natalia Kopczak z klasy III c,
  • Angelika Paradysz z klasy III c.

Poziom prezentacji poetyckich był bardzo wysoki. Nasza trzecioklasistka Angelika Paradysz zdobyła uznanie wymagającego jury, zdobywając wyróżnienie. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom umiejętności recytatorskich, odwagi i wrażliwości.


 

Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym

W dniu 26 lipca 2014, nad zalewem w Kryspinowie k/Krakowa odbył się XXV Jubileuszowy Krakowski Maraton Pływacki. Była to impreza towarzysząca II Mistrzostw Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych. Rywalizacja przebiegała na 4 dystansach, które organizator – Małopolski Okręgowy Związek Pływacki, wyznaczył na trasie II Mistrzostw Polski w Pływaniu Długodystansowym.

 

Więcej…

 

Sukces gimnazjalistów z ZS w Korczynie w I Memoriale im. Marii Stahl

6 czerwca 2014 w Zespole Szkół nr 5 w Krośnie odbył się I Memoriał Sportowo - Obronny im. Marii Stahl. W zawodach udział wzięło 8 drużyn gimnazjalistów z Krosna i powiatu krośnieńskiego.

Więcej…

 

Strona 1 z 6

Polecamy