Home

Wychowankowie SOSW w Zespole Szkół w Korczynie

TO JUŻ 10 LAT
Dnia 18.11.2011r. dwudziestoosobowa grupa wychowanków internatu Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Turaszówce przybyła, wraz z opiekunami, do Zespołu Szkół w Korczynie. Goście zostali powitani przez pana dyrektora Artura Stodolaka, nauczycieli ZS- Jolantę Michalik- Kozioł, Magdalenę Koronę oraz uczniów Gimnazjum. Spotkanie zostało zainicjowane przez pana dyrektora, który powitał gości i wyraził zadowolenie z kontynuowanej już 10 lat  tradycji współpracy z SOSW. Kolejno nastąpiła prezentacja programu artystycznego, przygotowanego przez uczniów Gimnazjum, obejmującego m.in. scenkę antyalkoholową oraz liczne konkursy.


Każdy uczestnik konkursu wybrał sobie drobny upominek; podarunki zostały zebrane wcześniej przez uczniów Zespołu Szkół. Dziewczęta zaprezentowały także kilka układów tanecznych, co zostało entuzjastycznie przyjęte przez publiczność.
Po zabawie przyszedł czas na słodki poczęstunek, przygotowany przez uczennice Gimnazjum i sponsorowany przez Piekarnię GS "SCh" w Korczynie. Kolejnym punktem programu było karaoke, jedna z ulubionych zabaw wychowanków SOSW. Uczestnicy zabawy, wspierani przez uczniów Gimnazjum, chętnie śpiewali znane piosenki. Następnie nadszedł czas na najbardziej wyczekiwaną dyskotekę- radości było co niemiara.

 

Czas, spędzony na dobrej zabawie i w miłym towarzystwie, minął bardzo szybko. Około godziny 19.30 wychowankowie SOSW musieli pożegnać swych przyjaciół. Podczas pożegnania pan dyrektor podkreślił ważność kontynuowania tradycji spotkań. Padła również obietnica rewizyty na wiosnę. Wszyscy czekają na nią niecierpliwie.

 

Polecamy