HomeStarsze artykuły

Po kolędzie chodzimy...

? Po kolędzie chodzimy,
miłości Wam życzymy!
Hej kolęda! Abyście święci byli!
Hej kolęda! I Bogu zawierzyli?

W przededniu Uroczystości Trzech Króli, z naszej szkoły, wyruszyła ponad 20- osobowa grupa małych kolędników.

Dzieci, po złożeniu życzeń noworocznych panu Dyrektorowi, odwiedziły z kolędą Ośrodek Zdrowia, Przedszkole im. Misia Uszatka i Przedszkole Sióstr Służebniczek, Urząd Gminy, Bibliotekę Publiczną, Dom Księży Emerytów ?Emaus?, Księży na plebanii oraz Siostry Sercanki. Bożonarodzeniowe kolędowanie i życzenia noworoczne przyniosły wiele radości i wzruszeń tym, którzy przyjmowali kolędników. Dzieci wszędzie były bardzo mile witane i obficie obdarowane nie tylko pieniędzmi, których część przeznaczyły ma misje, ale również słodyczami i owocami, za co są bardzo wdzięczne.
Mamy nadzieję, że takie kolędowanie stanie się tradycją naszej szkoły i parafii, a więc do zobaczenia za rok!

 

Polecamy